Anasayfa İLGİNÇ-KOMİK Polisler ne yapacaklarını bilemediler!

Polislik Sınavı, Polislik, Polis Haber, POMEM, PMYO, Komiserlik

28
Mayıs
2017

ne demek nedir kimdir com

Polisler ne yapacaklarını bilemediler!

Polisler ne yapacaklarını bilemediler!İngiltere'nin Kent şehrinde yaşayan bir kadın, kardan adamının çalındığını bildirmek için polisi aradı.

İsmi açıklanmayan kadın, polisle olan konuşmasına "Beş saattir ne yaptığına bakmadım ama sigara içmek için dışarı çıktığımda gitmişti" diye başladı.Polisin kim gitti sorusunu, "Kardan adamım" diye yanıtlayan kadın, polis tarafından "son derece sorumsuz" olarak nitelendi.

Polis kadının acil durum hattını, ülkedeki erken kış koşulları ve yoğun kar yağışı nedeniyle binlerce kişi tarafından arandıkları sırada meşgul ettiğini vurguladı.Polis, ayrıca kadına gerçek acil durumlarla ilgili bilgi de verdiklerini söyledi.

"Çok güvenli bir yerde oturmadığımı biliyorum ancak insan gene de kardan adamının çalınacağını düşünmüyor" diyen kadının polise ayrıca kardan adamın gözleri için bozuk para, kolları için de çay kaşığı kullandığını söylediği açıklandı.Şikayetle ilgili açıklama yapan müfettiş Simon Black, "eğer gerçek bir acil durum olsaydı, bu şikayet yüzünden bize ulaşamayabilirlerdi ve bu bir hayata mal olabilirdi" dedi.bbc